| Модель | BSDF16VISY10BX |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Титановий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5906412736863 |
| Тип продукту | Годинник |
Bisset Superior Chrono BSDF16VISY10BX to męski zegarek z tytanową kopertą i bransoletą. Do działania napędza go mechanizm kwarcowy. Na jego srebrnej tarczy umieszczone zostały datowniki dni miesiąca, tygodnia, chronograf, tachymetr i powłokę Neobrite. Wodoszczelność oszacowano na 10 ATM, co w połączeniu z zakręcanym deklem pozwala na pływanie.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password