| Модель | BSBF30SISX03BX |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905220801695 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Bisset Soleure BSBF30SISX03BX to propozycja, która zapewni Ci delikatne dopełnienie stylizacji. Wodoszczelność określona na poziomie 3 ATM oznacza, że urządzenie jest odporne na drobne zachlapania, np. gdy myjemy ręce. Urządzenie jest wprawiane w ruch przez kwarcowy mechanizm. Indeksy w formie błyszczących kryształków znajdują się na subtelnej, białej tarczy pokrytej twardym, szafirowym szkiełkiem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password