| Модель | BIS129 |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905220801800 |
| Тип продукту | Годинник |
Bisset Soleure BIS129 jest wysokiej jakości zegarek damski, który doskonale dopasuje się do Twoich stylizacji. Zarówno tych bardziej eleganckich, jak i tych na co dzień. Model wyróżnia się połączeniem barwy różowego złota oraz niebieskiej. Produkt został wyposażony w kopertę oraz bransoletę mesh wykonane ze stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password