| Модель | BIS125 |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Особливості циферблату | Гільйошування, Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905220801763 |
| Тип продукту | Годинник |
Bisset Soleure BIS125 to elegancki zegarek damski, który wyróżnia się subtelnym designem oraz wyjątkowym połączeniem barw. Produkt ma czarną giloszowaną tarczę, która została ozdobiona kryształkami. Model wyróżnia się też modną bransoletą mesh, twardym szafirowym szkiełkiem oraz kwarcowym mechanizmem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password