| Модель | BIS124 |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Гільйошування, Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905220801749 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Bisset Soleure BIS124 to propozycja dla kobiet, które uwielbiają połączenie elegancji i subtelności. Model posiada kwarcowy mechanizm oraz szafirowe szkiełko. Jego koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej. Zegarek zachwyca giloszowaną tarczą uzupełnioną o kryształowe indeksy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password