| Модель | BIS121 |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Особливості циферблату | Гільйошування, Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905220801701 |
| Тип продукту | Годинник |
Elegancki model Bisset Soleure BIS121 spodoba się zwolenniczkom stonowanej kolorystyki i delikatnych zdobień. Szarą, giloszowaną tarczę z kryształowymi indeksami zabezpieczono twardym szkłem szafirowym. Bransoleta mesh i koperta wykonane są ze srebrnej stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password