| Модель | BIS110 |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 33.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905220801541 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz dodatku o subtelnej srebrno-czarnej kolorystyce? W takim razie zegarek damski Bisset Maggiore BIS110 to doskonała propozycja dla Ciebie. Urządzenie jest napędzane przez kwarcowy mechanizm. Wodoszczelność oszacowana na poziomie 3 ATM oznacza, że produkt jest odporny na drobne zachlapania, np. podczas mycia rąk. Szafirowe szkiełko chroni czarny cyferblat przed działaniem czynników zewnętrznych. Na model składają się meshowa bransoleta oraz koperta wykonana ze stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password