| Модель | BIS099 |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905220801183 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz dodatku, który podkreśli charakter stylizacji? W takim razie zegarek damski Bisset Bienne BIS099 to świetna propozycja dla Ciebie. Czarna tarcza przysłonięta szafirowym szkiełkiem została dopełniona indeksami w formie połyskujących kryształków. Meshowa bransoleta oraz koperta w kolorze różowego złota zostały wykonane ze stali szlachetnej. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM oznacza, że urządzenie jest odporne na małe zachlapania, np. gdy myjemy ręce. Urządzenie pracuje w oparciu o kwarcowy mechanizm.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password