| Модель | BIS080 |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5905220801879 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Bisset Sapphire BIS080 opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy. W czarnej kopercie ze stali szlachetnej umieszczono czarną, giloszowaną tarczę uzupełnioną o datownik big-date. Cyferblat przed uszkodzeniami zabezpiecza szafirowe szkiełko. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM zabezpiecza zegarek w razie większego zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password