| Модель | WG.NA002-07 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4045425087720 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius New Bauhaus Automatic WG.NA002-07 to męski zegarek zaprojektowany z myślą o osobach ceniących stonowaną kolorystykę i funkcjonalność. Stalowa koperta w połączeniu z paskiem o szerokości 20 mm zapewnia komfort noszenia i dobrze układa się na nadgarstku. Cyferblat w odcieniu brązu w zestawieniu z paskiem w tym samym kolorze tworzy harmonijną i elegancką całość. Tarcza została pokryta szkłem szafirowym, które osłania ją przed wpływem czynników zewnętrznych. Transparentny dekiel pozwala zobaczyć mechanizm automatyczny Miyota 9039, na którym opiera się działanie urządzenia. Wodoszczelność 50 m pozwala na swobodne użytkowanie zegarka podczas kąpieli.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password