| Модель | WG.NA001-03 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4045425087775 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Bauhaus Walter Gropius New Bauhaus Automatic WG.NA001-03 to model utrzymany w minimalistycznej stylistyce, który łączy prostotę z eleganckim wykończeniem. Koperta o szerokości 40 mm i grubości 12 mm została wykonana ze stali szlachetnej 316L w srebrnym kolorze i zestawiona z czarnym paskiem skórzanym, co tworzy klasyczne i wyraziste połączenie. Czarna tarcza podkreśla nowoczesny charakter urządzenia i zapewnia dobrą czytelność. Szkło szafirowe osłania cyferblat przed działaniem czynników zewnętrznych. Przezroczysty dekiel umożliwia podgląd mechanizmu, który napędza działanie modelu. Zegarek działa w oparciu o automatyczny mechanizm Miyota 9039. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów umożliwia korzystanie z modelu podczas kąpieli.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password