| Модель | WG.NA001-02 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4045425087768 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius New Bauhaus Automatic WG.NA001-02 to męski zegarek zaprojektowany z myślą o osobach ceniących prostotę i funkcjonalność. Stalowa koperta w połączeniu z paskiem o szerokości 20 mm zapewnia komfort noszenia i elegancki wygląd na nadgarstku. Jasny cyferblat zestawiony z brązowym paskiem tworzy klasyczne i uniwersalne połączenie. Tarcza została pokryta szkłem szafirowym, które osłania ją przed wpływem czynników zewnętrznych. Transparentny dekiel pozwala zobaczyć mechanizm automatyczny Miyota 9039, na którym opiera się działanie zegarka. Wodoszczelność 50 m pozwala na swobodne użytkowanie modelu podczas kąpieli.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password