| Модель | WG.N004-05 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4045425087881 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius New Bauhaus Dessau 1925 WG.N004-05 to męski model utrzymany w duchu minimalistycznego wzornictwa, który wyróżnia się prostotą i ponadczasową elegancją. Koperta o szerokości 38 mm i grubości 7 mm została wykonana ze stali szlachetnej 316L w srebrnym kolorze i zestawiona z brązowym paskiem skórzanym, co tworzy harmonijną i klasyczną kompozycję. Biała tarcza podkreśla czytelność i nadaje całości lekkości. Szkło szafirowe osłania cyferblat przed działaniem czynników zewnętrznych. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota GL32, który napędza pracę zegarka. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów umożliwia korzystanie z modelu podczas kąpieli.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password