| Модель | WG.N003-04 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4045425087812 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius New Bauhaus Dessau 1925 WG.N003-04 to zegarek zaprojektowany z myślą o osobach ceniących przejrzystość formy i funkcjonalność. Smukła koperta w połączeniu z paskiem o szerokości 18 mm sprawia, że model dobrze układa się na nadgarstku i zapewnia komfort noszenia. Zielony cyferblat w zestawieniu z brązowym paskiem tworzy oryginalne, ale jednocześnie harmonijne połączenie. Tarcza została pokryta szkłem szafirowym, które osłania ją przed wpływem czynników zewnętrznych. Urządzenie działa dzięki mechanizmowi kwarcowemu Miyota GL32. Wodoszczelność 50 m pozwala na swobodne użytkowanie zegarka podczas kąpieli.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password