| Модель | WG.N003-03 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4045425087805 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius New Bauhaus Dessau 1925 WG.N003-03 to model inspirowany minimalistyczną estetyką Bauhausu, który wyróżnia się prostotą i wyrazistą kolorystyką. Koperta o szerokości 38 mm i grubości 7 mm została wykonana ze stali szlachetnej 316L w srebrnym kolorze i zestawiona z brązowym paskiem skórzanym, co tworzy harmonijną i stylową całość. Żółta tarcza przyciąga uwagę i nadaje urządzeniu nowoczesnego charakteru. Szkło szafirowe osłania cyferblat przed działaniem czynników zewnętrznych. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota GL32, który napędza pracę zegarka. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów umożliwia korzystanie z modelu podczas kąpieli.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password