| Модель | WG.A803-013 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4045425043290 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Kontur Automatic WG.A803-013 to męski zegarek utrzymany w stylistyce Bauhaus, w którym ciemny cyferblat został uzupełniony o kolorowe wskazówki w odcieniach zielonego, żółtego i czerwonego. Na czarnej tarczy tworzą one wyraźny kontrast, nadając całości charakterystycznego wyglądu. Koperta ze stali została pokryta powłoką PVD, co nadaje jej ciemny kolor i dobrze współgra z brązowym paskiem skórzanym, wprowadzając cieplejszy akcent. Szafirowe szkło osłania tarczę przed działaniem czynników zewnętrznych. Przezroczysty dekiel umożliwia obserwację mechanizmu automatycznego TMI NH72, który napędza zegarek. Wodoszczelność 5 ATM chroni model przed zachlapaniami i krótkotrwałym kontaktem z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password