| Модель | WG.A803-01 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4045425043177 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius Kontur Automatic WG.A803-01 nawiązuje do estetyki Bauhaus poprzez prosty układ cyferblatu i jasną kolorystykę. Biała tarcza została zestawiona z kopertą ze stali oraz czarnym paskiem skórzanym, co tworzy spójną i kontrastową kompozycję. Projekt pozostaje czytelny i uporządkowany, bez zbędnych elementów. Szkło szafirowe pokrywa cyferblat i chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Przeszklony dekiel pozwala obserwować mechanizm automatyczny TMI NH72 odpowiadający za działanie zegarka. Wodoszczelność 5 ATM chroni zegarek przed zachlapaniami i krótkotrwałym kontaktem z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password