| Модель | WG.A802-010 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4045425043160 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Bauhaus Walter Gropius Sound of Bauhaus Automatic WG.A802-010 nawiązuje do estetyki Bauhaus poprzez prosty układ cyferblatu i stonowaną kolorystykę. Szara tarcza została zestawiona z kopertą ze stali pokrytą powłoką PVD oraz czarnym paskiem skórzanym, tworząc spójną całość. Minimalistyczny wygląd podkreśla uporządkowany projekt cyferblatu. Szkło szafirowe pokrywa tarczę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Przeszklony dekiel pozwala obserwować mechanizm automatyczny TMI NH72 odpowiadający za działanie zegarka. Wodoszczelność 5 ATM chroni zegarek przed zachlapaniami i krótkotrwałym kontaktem z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password