| Модель | WG.A801-05 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511710285 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Atrium Automatic WG.A801-05 to zegarek utrzymany w stylistyce Bauhaus, w którym prosty układ cyferblatu został uzupełniony o kolorowe wskazówki w odcieniach czerwieni, niebieskiego i żółtego. Na tle czarnej tarczy tworzą one wyrazisty, kontrastowy akcent inspirowany charakterystycznym podejściem do formy i koloru. Koperta ze stali została zestawiona z czarnym paskiem skórzanym, co nadaje całości spójny i stonowany wygląd. Szafirowe szkło osłania tarczę przed działaniem czynników zewnętrznych. Przezroczysty dekiel pozwala zobaczyć mechanizm automatyczny TMI NH72, który napędza zegarek. Wodoszczelność 5 ATM chroni model przed zachlapaniami i krótkotrwałym kontaktem z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password