| Модель | WG.A801-04 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511710261 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Atrium Automatic Skeleton WG.A801-04 to zegarek utrzymany w stylistyce Bauhaus, w którym zastosowano konstrukcję typu skeleton, odsłaniającą elementy mechanizmu od strony cyferblatu. Czarna tarcza z otwartą strukturą nadaje całości technicznego charakteru i podkreśla architektoniczne podejście do formy. Koperta ze stali została pokryta powłoką PVD, co nadaje jej ciemny wygląd i dobrze współgra z czarnym paskiem skórzanym. Szafirowe szkło osłania tarczę przed działaniem czynników zewnętrznych. Przezroczysty dekiel umożliwia podgląd mechanizmu automatycznego TMI NH72, który napędza zegarek. Wodoszczelność 5 ATM chroni model przed zachlapaniami i krótkotrwałym kontaktem z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password