| Модель | WG.A801-03 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511710247 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius Atrium Automatic Skeleton WG.A801-03 łączy założenia stylu Bauhaus z konstrukcją skeleton, dzięki której można zobaczyć pracę mechanizmu od strony cyferblatu. Ciemna kolorystyka została podkreślona kopertą ze stali pokrytą powłoką PVD oraz czarnym paskiem skórzanym. Otwarta tarcza nadaje całości technicznego charakteru, a szafirowe szkło zabezpiecza ją przed czynnikami zewnętrznymi. Przeszklony dekiel umożliwia podgląd mechanizmu automatycznego TMI NH72 odpowiadającego za działanie zegarka. Wodoszczelność 5 ATM chroni zegarek przed zachlapaniami i krótkotrwałym kontaktem z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password