| Модель | WG.021-02M |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511709418 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius Moholy Nagy WG.021-02M inspirowany jest estetyką Bauhaus, w której dominują geometryczne formy i wyraziste kompozycje. Koperta ze stali 316L została pokryta powłoką PVD, co nadaje jej ciemny kolor i została połączona z bransoletą typu mesh w tym samym odcieniu, tworząc spójną całość. Wielokolorowa tarcza z geometrycznymi wzorami stanowi centralny element projektu i przyciąga uwagę swoją formą. Tarczę osłania szafirowe szkło. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów pozwala na kontakt z wodą, taki jak prysznic czy kąpiel w wannie.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password