| Модель | WG.021-01 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511709272 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Moholy Nagy WG.021-01 to model utrzymany w stylistyce Bauhaus, gdzie liczy się prostota i wyraźna forma. Koperta ze stali 316L została połączona z czarnym paskiem ze skóry, co nadaje całości uporządkowany wygląd. Cyferblat w jasnej, wielokolorowej odsłonie z geometrycznymi wzorami podkreśla charakter zegarka. Całość przykrywa szafirowe szkło. Za działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność 50 metrów oznacza możliwość korzystania z zegarka podczas kąpieli lub prysznica oraz przy codziennym kontakcie z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password