| Модель | WG.019-04 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511709265 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius Triade der Sinne WG.019-04 nawiązuje do estetyki Bauhaus, w której dominują proste formy i geometryczne kompozycje. Srebrna koperta ze stali 316L została zestawiona z czarnym paskiem skórzanym, co tworzy wyraźny kontrast. Wielokolorowa tarcza z geometrycznymi motywami stanowi centralny element projektu i nadaje modelowi charakterystyczny wygląd. Tarczę osłania szafirowe szkło. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów pozwala na kontakt z wodą, taki jak prysznic czy kąpiel w wannie.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password