| Модель | WG.019-02 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511709241 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Triade der Sinne WG.019-02 przyciąga uwagę nietypowym cyferblatem, w którym zastosowano zestawienie różnych kolorów oraz wyraźnych, geometrycznych form. Tarcza stanowi centralny element modelu i nadaje mu indywidualny styl. Koperta ze stali szlachetnej w połączeniu z czarnym paskiem skórzanym tworzy spójną i wyważoną kompozycję. Tarczę przykrywa szafirowe szkło, które jest trudne do zarysowania. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów oznacza odporność na zachlapania oraz krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password