| Модель | WG.016-01 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511704352 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Simplex WG.016-01 to zegarek utrzymany w minimalistycznej stylistyce, która nawiązuje do klasycznych założeń Bauhaus. Czarna tarcza została zaprojektowana w prosty i czytelny sposób, co podkreśla uporządkowany charakter modelu. Koperta ze stali szlachetnej została zestawiona z czarnym paskiem skórzanym, tworząc spójną i stonowaną całość. Tarczę przykrywa szafirowe szkło, które jest trudne do zarysowania. Zegarek działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów pozwala na zachlapania i krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password