| Модель | WG.010-05 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511703157 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Centum WG.010-05 to zegarek o geometrycznej formie, nawiązujący do projektów Bauhausu. Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L dobrze komponuje się z różowym paskiem ze skóry, tworząc bardziej wyrazistą i nietuzinkową kompozycję. Wielokolorowy cyferblat nadaje modelowi indywidualny wygląd i wyróżnia go na tle klasycznych propozycji. Tarczę pokrywa szafirowe szkło pełniące funkcję ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Za działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni zegarek przed zachlapaniami i umożliwia krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password