| Модель | WG.010-04 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Жовтий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511703133 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius Centum WG.010-04 to model inspirowany estetyką Bauhausu, w którym prosta forma została uzupełniona wyrazistymi kolorami. Koperta ze stali szlachetnej została pokryta powłoką PVD, co nadaje jej złoty kolor i kontrastuje z żółtym paskiem skórzanym. Wielokolorowa tarcza przyciąga uwagę i stanowi charakterystyczny element projektu. Cyferblat osłania szafirowe szkło, które chroni go przed działaniem czynników zewnętrznych. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni model przed zachlapaniami i pozwala na krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password