| Модель | WG.010-02 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511703096 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Centum WG.010-02 to zegarek o geometrycznej formie, nawiązujący do projektów Bauhausu. Koperta wykonana ze stali szlachetnej z powłoką PVD w złotym kolorze została zestawiona z żółtym paskiem ze skóry, co tworzy bardziej wyrazistą i nietuzinkową kompozycję. Wielokolorowy cyferblat stanowi centralny element projektu i nadaje modelowi indywidualny wygląd. Tarczę pokrywa szafirowe szkło pełniące funkcję ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Za działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni zegarek przed zachlapaniami i umożliwia krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password