| Модель | WG.009-01 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір циферблату | Чорний |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Datownik dni tygodnia | tak, okienko |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511702280 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Bauhaus Walter Gropius Simplex WG.009-01 to model utrzymany w minimalistycznej stylistyce inspirowanej Bauhausem. Koperta ze stali szlachetnej została pokryta powłoką PVD, co nadaje jej ciemne wykończenie i dobrze komponuje się z czarnym paskiem skórzanym. Czarna tarcza zachowuje czytelny układ i została uzupełniona o wskazanie dnia tygodnia oraz miesiąca. Cyferblat osłania szafirowe szkło, które chroni go przed działaniem czynników zewnętrznych. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2305. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni model przed zachlapaniami i pozwala na krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password