| Модель | WG.007-04 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Чорний |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Datownik dni tygodnia | tak, okienko |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511702228 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Simplex WG.007-04 to zegarek męski o minimalistycznym charakterze, w którym postawiono na czytelny układ i prostą formę. Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L dobrze komponuje się z czarnym paskiem ze skóry, tworząc spójną, klasyczną całość. Czarny cyferblat został wyposażony w wskazanie dnia tygodnia oraz miesiąca, co zwiększa jego funkcjonalność. Tarczę pokrywa szafirowe szkło pełniące funkcję ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Za działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy Miyota 2305. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni zegarek przed zachlapaniami i umożliwia krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password