| Модель | WG.007-03 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Білий |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Datownik dni tygodnia | tak, okienko |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511702204 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Simplex WG.007-03 to zegarek o minimalistycznej formie, w którym postawiono na czytelność i funkcjonalność. Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L dobrze komponuje się z beżowym paskiem ze skóry, tworząc spójną i jasną stylistykę. Biały cyferblat został wyposażony w wskazanie dnia tygodnia oraz miesiąca, co zwiększa jego praktyczne zastosowanie. Tarczę pokrywa szafirowe szkło pełniące funkcję ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Za działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy Miyota 2305. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni zegarek przed zachlapaniami i umożliwia krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password