| Модель | WG.006-03 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511702143 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius Crossway WG.006-03 to model, który nawiązuje do prostoty i funkcjonalności charakterystycznej dla stylu Bauhaus. Koperta ze stali szlachetnej 316L została połączona z czarnym paskiem skórzanym, tworząc klasyczne zestawienie pasujące do wielu stylizacji. Wielokolorowa tarcza stanowi wyraźny element projektu i nadaje całości bardziej nowoczesnego wyglądu, jednocześnie zachowując czytelność wskazań. Cyferblat osłania szafirowe szkło, które chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni model przed zachlapaniami i pozwala na krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password