| Модель | WG.005-08 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511702129 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius J.Albers WG.005-08 to model utrzymany w charakterystycznym, minimalistycznym stylu inspirowanym estetyką Bauhausu. Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L została zestawiona z czarnym paskiem skórzanym, co tworzy klasyczne i uniwersalne połączenie. Wielokolorowa tarcza przyciąga uwagę i nadaje całości bardziej artystycznego wyrazu, jednocześnie zachowując czytelność wskazań. Cyferblat osłania szafirowe szkło, które zabezpiecza go przed wpływem czynników zewnętrznych. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni model przed zachlapaniami i pozwala na krótkotrwały kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password