| Модель | WG.005-04 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511702068 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius J.Albers WG.005-04 to model inspirowany geometrycznymi kompozycjami Josefa Albersa, gdzie wielokolorowa tarcza stanowi centralny element projektu. Koperta ze stali szlachetnej 316L została połączona z czarnym paskiem skórzanym, co podkreśla bardziej stonowany wygląd zegarka. Szkło szafirowe zabezpiecza tarczę podczas codziennego użytkowania. Mechanizm kwarcowy Miyota 2035 napędza zegarek i odpowiada za jego działanie. Wodoszczelność 50 metrów zapewnia ochronę przed zachlapaniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password