| Модель | WG.005-02 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511702044 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius J.Albers WG.005-02 wyróżnia się wielokolorową tarczą inspirowaną kompozycjami Josefa Albersa z serii „Homage to the Square”, co nadaje modelowi wyrazisty i artystyczny charakter. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej 316L i połączona z czarnym paskiem skórzanym, co tworzy klasyczne zestawienie. Za ochronę tarczy odpowiada szkło szafirowe, które dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Model został wyróżniony nagrodą Good Design Award. Mechanizm kwarcowy Miyota 2035 odpowiada za działanie zegarka. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów oznacza odporność na zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password