| Модель | WG.004-02 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511702006 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Bauhaus Walter Gropius Space Loops WG.004-02 przyciąga uwagę wielokolorową tarczą oraz kontrastowymi wskazówkami w kolorze niebieskim i żółtym, które podkreślają jego nowoczesny styl. Koperta ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD została połączona z czarnym paskiem skórzanym, co nadaje modelowi bardziej stonowany wygląd. Szkło szafirowe zabezpiecza tarczę podczas codziennego użytkowania. Mechanizm kwarcowy Miyota 2035 napędza zegarek i odpowiada za jego działanie. Wodoszczelność 50 metrów zapewnia ochronę przed zachlapaniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password