| Модель | WG.001-03M |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4251511701856 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Window WG.001-03M to męski model o nowoczesnym charakterze, w którym centralnym elementem jest wielokolorowa tarcza inspirowana prostą formą i funkcjonalnym wzornictwem. Koperta ze stali szlachetnej 316L została połączona z bransoletą w kolorze srebrnym, co podkreśla minimalistyczny styl zegarka. Szkło szafirowe zabezpiecza tarczę podczas codziennego użytkowania. Mechanizm kwarcowy Miyota 2035 napędza zegarek i odpowiada za jego działanie. Wodoszczelność 50 metrów zapewnia ochronę przed zachlapaniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password