| Модель | WG.001-01M |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511701832 |
| Тип продукту | Годинник |
Bauhaus Walter Gropius Window WG.001-01M to męski model o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze, w którym wyróżnia się wielokolorowa tarcza o geometrycznej kompozycji. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej 316L i połączona z bransoletą w kolorze srebrnym, co tworzy spójną i uporządkowaną całość. Za ochronę tarczy odpowiada szkło szafirowe, które dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Mechanizm kwarcowy Miyota 2035 odpowiada za działanie zegarka. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów oznacza odporność na zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password