| Модель | WG.001-01 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus Walter Gropius |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4251511701825 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bauhaus Walter Gropius Window WG.001-01 to model inspirowany minimalistycznym wzornictwem, w którym uwagę przyciąga wielokolorowa tarcza o nietypowej kompozycji. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej 316L i zestawiona z czarnym paskiem skórzanym, co nadaje całości bardziej klasyczny charakter. Za ochronę tarczy odpowiada szkło szafirowe, które dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Mechanizm kwarcowy Miyota 2035 odpowiada za działanie zegarka. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni model przed zachlapaniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password