| Модель | 95786 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338216240 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Bauhaus Automatic 2162-4 to dodatek dla zwolenników minimalizmu. Zieloną tarczę z datownikami Day-Date osadzono w kopercie ze srebrnej stali szlachetnej i zabezpieczono szkłem mineralnym. Całość wieńczy pasek uszyty z brązowej skóry. Przez zakręcany, transparentny dekiel możemy podziwiać pracę japońskiego mechanizmu automatycznego Citizen Miyota 8285, którego rezerwa chodu liczy 42 godziny.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password