| Модель | 2866-4 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338286649 |
| Тип продукту | Годинник |
Koperta o szerokości 42 mm oraz zielony pasek ze skóry naturalnej tworzą stylowy zegarek Bauhaus Aviation Automatic 2866-4. Do produkcji koperty wykorzystano srebrny tytan, który jest lekkim materiałem bezpiecznym dla alergików. Produkt zawiera tarczę udekorowaną szlifem słonecznym zabezpieczoną szkiełkiem szafirowym, powłokę Super-LumiNova oraz mechanizm automatyczny.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password