| Модель | 2160-1 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338216011 |
| Тип продукту | Годинник |
Jeżeli poszukujesz minimalistycznego zegarka dla mężczyzny, Bauhaus Automatic Power Reserve 2160-1 z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Urządzenie to jest napędzane mechanizmem automatycznym Miyota 9134 osadzonym na 26 kamieniach. Na białej tarczy umieszczono subtarczę ze wskaźnikiem rezerwy chodu oraz praktyczny datownik dni miesiąca.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password