| Модель | 2152-5 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338215250 |
| Тип продукту | Годинник |
Stonowany zegarek jest pozycją obowiązkową w kolekcji współczesnego mężczyzny. Bauhaus Automatic 2152-5 to znakomity model, który składa się ze stalowej koperty w srebrnym odcieniu, granatowego paska uszytego ze skóry naturalnej oraz beżowej tarczy. Na jej powierzchni znajdują się datownik dni miesiąca oraz powłoka luminescencyjna Super-LumiNova.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Загартоване мінеральне скло вкрите спеціальним покриттям, що підвищує його стійкість до подряпин.

Прозора кришка дозволяє спостерігати за роботою механізму.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password