| Модель | 2112-4 |
|---|---|
| Бренд | Bauhaus |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338211245 |
| Тип продукту | Годинник |
Elegancki, minimalistyczny zegarek sprawdzi się w kolekcji każdego współczesnego mężczyzny. Na model Bauhaus Solar Power Reserve 2112-4 składa się stalowa koperta w okrągłym kształcie, brązowy pasek uszyty ze skóry naturalnej oraz zielony cyferblat. Na jego powierzchni znajdują się wskaźnik rezerwy chodu (mechanizmu solarnego Seiko VR43B) oraz datownik dni miesiąca, całość natomiast pokryto utwardzanym szkiełkiem mineralnym K1.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password