| Модель | V.1.37.2.309.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 19.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313510143 |
| Тип продукту | Годинник |
Aviator Airacobra GMT V.1.37.2.309.5 to propozycja lotniczego zegarka dla panów, którzy lubią funkcjonalne, przydatne podczas podróży i wyróżniające się dodatki. Klasy nadaje całości połączenie różowozłotej obudowy ze stali szlachetnej z zieloną tarczą. Zabezpiecza ją szkło szafirowe z antyrefleksem. W kopercie umieszczono mechanizm kwarcowy Swiss Made Ronda 515.24H z datownikiem, GMT i czasem światowym. W ciemności czytelność zapewnia masa Super-LumiNova.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password