| Модель | AV-4103-02 |
|---|---|
| Бренд | AVI-8 |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4894664192104 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski AVI-8 Flyboy Tuskegee Airmen Limitowane Wydanie SET AV-4103-02 to model limitowany do 1195 sztuk. Jego praca opiera się o japoński mechanizm Seiko Hybrid Meca-Quartz. Zegarek ma srebrną kopertę wykonaną ze stali szlachetnej z niebieską, fakturowaną tarczą z podświetleniem New Lite. Na kopercie znajduje się również obrotowy bezel. Całość uzupełnia skórzany brązowy pasek. Zegarek jest dostarczany w pudełku upominkowym z unikalnymi grafikami przedstawiającymi kultowych lotników Tuskegee z różnych eskadr, które zostały stworzone przez projektanta Derricka Whitfielda. 10% zysków netto ze sprzedaży każdego zegarka jest przeznaczane na ważne działania Tuskegee Airmen Inc., które wspierają programy dla młodzieży i zapewniają pomoc edukacyjną osobom uczącym się w szkole lotniczej lub innych studiach wyższych. Do zestawu dołączony jest również dodatkowy pasek.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Годинник належить до лімітованої серії з чітко визначеним тиражем.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password