| Модель | 95744.65.31 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21,5 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329868561 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password