Gallery(11)
| Модель | 87461.44.55 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Індикатор дати місяця | віконце дати |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Вигляд ремінця | З прошивкою |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 23 mm |
| Стиль ремінця | Елегантний |
| Obwód nadgarska (max) | 22 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329893495 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password