| Модель | 70467.45.39 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329983141 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Atlantic Timeroy CS Chrono 70467.45.39 zachwyca swoją stylistyką. Dodatek został zainspirowany kultowym modelem z lat 70-tych, a jego koperta typu żółw, nawiązuje do kształtu, który był niezwykle popularny w tych czasach. Szwajcarskiej, cenionej produkcji mechanizm kwarcowy Ronda 5021.D odpowiada za prawidłowość odmierzanej godziny. Produkt posiada szereg udogodnień, takich jak datownik dnia miesiąca, chronograf, tachymetr i powłoka luminescencyjna. Zabezpieczenie cyferblatu stanowi szkło szafirowe. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM i zakręcany dekiel umożliwiają pływanie powierzchniowe.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password